Hakkımızda

Uludağ Çanta saraciye sektöründe faaliyet gösteren çanta imalatı yapan yerli bir üretici firmadır. Firmamız yurtiçi ve yurtdışında birçok kamu kuruluşuna, şirketlere, reklam ajanslarına, promosyon firmalarına çanta üretmektedir.

Üretmiş olduğumuz çantalar promosyon çanta kategorisinde sınırlı olmayıp Bursa Osmangazi’de bulunan dükkanımızda birçok ürünümüzün de toptan çanta satışını yapmaktayız.

Dünya üzerinde ki birçok ürünün tasarımsal yeniliği takip ederek kendimizi sürekli geliştiren ve bu ürünlere özgün dokunuşlar katarak sektörümüze yenilik yetirme anlayışına sahip olan bir firmayız. Dinamik bir yapıya sahip olmamızın verdiği avantajla her geçen gün modellerimizi geliştirmekteyiz. Böylelikle müşterilerimizin ve sektörümüzün ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmekteyiz.

Laptop çantası, sırt çantası, fotoğraf makinesi çantası ve bez çanta üretiminde sektörün öncülerinden biri olan firmamızın aylık üretim kapasitesi 250.000 adet üretime elverişli durumdadır.

Adet sınırlaması olmadan, az veya çok ayrımı yapmadan tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin firmamızdan memnun kalmasını hedefliyoruz.