Blog

Kongre ve Fuar Çantası İmalatı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kongre-fuar çantaları genellikle promosyon ürün olarak kullanılmaktadır. Bu çantaları kongrelerde, fuarlarda, sempozyumlarda, konferans ve seminerlerde müşterilerinize dağıtmak için kullanabilirsiniz. Müşterilerinize dağıttığınız çantalar sayesinde firmanız daha fazla tanınabilmektedir.

Kongre ve fuar çantalarını müşterilerinize dağıtmanın yararı nedir?

Kongre-fuar çantalarınıza kendi logonuzu ya da baskınızı yaptırabilirsiniz. Çantalara yaptırdığınız logo veya baskı ile müşterilerinize dağıttığınızda markanız daha fazla bilinir hale gelecektir. 

Kongre ve fuar çantaları firmaya özel üretilebilir mi?

Kongre-fuar çantaları firmalara, kişilere ya da kurumlara özel desen, tasarım, renk ve boyutta üretilebilir. Örnek: daha büyük boyutta çantalar ile daha geniş yer hacmi kazanılabilir.

Kongre ve fuar çantaları nerelerden alınabilir?

Kongre-fuar çantalarını bu çantaların üreticisi olan bizden alabilirsiniz. Bu sayede daha az maliyetle daha fazla çanta elde edebilirsiniz.

 

Neden bizden kongre ve fuar çantası almalısınız?

Bizler kongre-fuar çantalarının üretici firmasıyız. Bizim gibi üretici firmalarda fiyatlar piyasanın çok daha altında yer almaktadır. Böylece istediğiniz ürünü en uygun fiyata alabilirsiniz. Fiyatlarımızın uygun olmasının sebebi ise; çantaları bizzat biz üretmekteyiz ve arada üçüncü bir satıcı bulunmamaktadır. Bizden alacağınız çantaların tasarımını değiştirebilir ve daha farklı ürettirebilirsiniz. Çok adetli çanta alabilirsiniz. Örnek: 50, 100, 200, 500, 1000 vs. istediğiniz kadar çanta alabilirsiniz. Bizden alacağınız çantalarda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda iade, değişim veya yeniden üretim yaptırabilirsiniz.

Bir düşünce “Kongre ve Fuar Çantası İmalatı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir